3D Geometrie podvozků, elektronické automatické sledování terčů – Golemtech

278345 

3D Geometrie podvozků, elektronické automatické sledování terčů – Golemtech od známého dodavatele Golemtech , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. 3D Geometrie podvozků, elektronické automatické sledování terčů – Golemtech za výhodnou cenu 278345 Kč.

Popis

3D Geometrie podvozků, elektronické automatické sledování terčů – Golemtech od kvalitního výrobce Golemtech . Zboží můžete mít u nás za super cenu.

Terčová 3D geometrie podvozku s automatickým pohybem HD kamer na středovém sloupu.Je vybavena elektronickou kontrolou sledování odrazových terčů.Velmi snadné ovládání: software v češtině, integrovaná databáze předepsaných hodnot pro jednotlivé vozy.Obsah dodávky:- Stojanová konstrukce s držáky na příslušenství a integrovanými, výškově stavitelnými HD kamerami- PC s klávesnice s myší, tiskárnou a monitorem- 4 stíněné mini odrazové terče z tvrzeného materiálu- 4 univerzální stavitelné rychloupínací držáky na terče 11" – 25"- Aretace volantu a pedálu brzdy- Přední otočné plošiny

 

Další informace

  • Značka: Golemtech
  • Kategorie: Geometrie
  • Katalogové číslo: 11173
  • EAN: 2990381000561
Golemtech 3D Geometrie podvozků
3D Geometrie podvozků, elektronické automatické sledování terčů – Golemtech
278345