Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny, na expanzní nádržky, sada 12 ks – ASTA

5976 

Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny, na expanzní nádržky, sada 12 ks – ASTA od této spolehlivé značky ASTA je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny, na expanzní nádržky, sada 12 ks – ASTA aktuálně za super cenu 5976 Kč.

Katalogové číslo: 5903246520286 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny, na expanzní nádržky, sada 12 ks – ASTA od našeho známého výrobce ASTA je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Adaptéry pro připojení přístroje na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny k systému vozidla ASTA A-12PBF/AKPodle typu auta se vybere příslušný adaptér, který se připojí na přístroj a následně se našroubuje na expanzní nádržku brzdového okruhu. Pro evropské, japonské i americké vozy: Alfa Romeo, Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, VW, Volvo, Chrysler Crossfire, Daewoo, Ford, Kia, Mazda, Mini, koncern General Motors (Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, Oldsmobile, Pontiac), Dodge, Jeep, Plymouth, Honda Accord, Toyota, Lexus, Nissan, Hyundai, Mitsubishi, Subaru.Sada obsahuje také několik univerzálních koncovek.

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Odvzdušňování a plnění brzd > Odvzdušňovací a plnicí přípravky > Brzdy – oprava
  • Katalogové číslo: 15812
  • EAN: 5903246520286
ASTA Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny
Adaptéry pro plnění brzdové kapaliny, na expanzní nádržky, sada 12 ks – ASTA
5976