AdBlue – katalytické činidlo SCR, různé objemy – Cartechnic

206 

AdBlue – katalytické činidlo SCR, různé objemy – Cartechnic od společnosti s dlouholetou tradicí Cartechnic lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. AdBlue – katalytické činidlo SCR, různé objemy – Cartechnic výhodně za cenu 206 Kč.

Katalogové číslo: 17694 Kategorie: , , Štítek:

Popis

AdBlue – katalytické činidlo SCR, různé objemy – Cartechnic od dodavatele se skvělou pověstí Cartechnic lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu.

AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny), různě velká balení – CartechnicSynteticky vyrobený roztok 32,5% močoviny, určen pro ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction) v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnících normy EURO 4, 5 a 6 podle AUS 32 (CEFIC) a ISO 22241.Výrobek je čirý, netoxický, šetrný k životnímu prostředí a snadno se s ním manipuluje.Dodáváno v 5litrovém kanystru s nalévací hubicí, standardním 10litrovém kanystru nebo 210litrovém plastovém sudu.

 

Další informace

  • Značka: Cartechnic
  • Kategorie: Provozní kapaliny > Motor > Autochemie
  • Katalogové číslo: 17694
  • EAN:
Cartechnic AdBlue - katalytické činidlo SCR
AdBlue – katalytické činidlo SCR, různé objemy – Cartechnic
206