Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus

2266 

Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus od spolehlivého výrobce Einhell je k dostání online za výhodnout cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus levně za cenu 2266 Kč.

Popis

Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus zboží dodává Einhell je právě nyní na našich stránkách v akci.

Akumulátorový rázový utahovák Einhell TE-CI 18/1 Li-solo Tento rázový utahovák ocení jak profesionální řemeslník tak nadšený hobby kutil.Díky akumulátorovému rázovému utahováku s výkonem 140 Nm se nejen bez námahy poradí velkými nebo dlouhými šrouby, řeší i veškeré šroubovací práce.Akumulátorový rázový utahovák je vhodný pro celou řadu prací v domácnosti, ale zejména v garáži.Na rozdíl od rázových utahováků pomáhá Einhell TE-CI 18/1 Li-solo při nárazu snížit fyzickou námahu uživatele. Nízký zpětný moment zajišťuje, že je zapotřebí menšího úsilí než při práci s náhonem.Einhell TE-CI 18/1 Li-solo akumulátorový rázový utahovák patří také do rodiny Power X-Change, a proto může být použit v každé situaci bez jakýchkoli nepříjemných kabelů.Díky svému kompatnímu a lehkému designu s ergonomickým povrchem Softgrip, je zajištěna lehká manipulace.Einhell TE-CI 18/1 Li-solo akumulátorový rázový utahovák je vybaven šestihranem 6,35 mm pro optimální provoz s nárazuvzdornými bity. Volnoběžné otáčky dosahují 2 300 ot / min.Díky 3 výkonovým LED diodám je výborně osvětlený celý pracovní prostor. Baterie a nabíječka pro řadu produktů Power X-Change jsou k dispozici samostatně. – člen rodiny Power X-Change- rázový utahovák – pro snadné utažení velkých / dlouhých šroubů- nízký točivý moment snižuje tlak na zápěstí během provozu- kompaktní a lehký design s ergonomickými povrchy Softgrip- šestihranné 6,35 mm montážní bity- ovládání rychlosti pro jemné nastavení i na citlivých úlohách3 výkonné LED diody pro výborné osvětlení- robustní hliníkové pouzdro a pryžové podpěry pro ochranu- praktická spona na opasek pro efektivní a bezpečný provoz Technická data:- volnoběžné otáčky: 0 min ^ – 1 – 2 300 min ^ – 1- typ blokování bitů: mechanická pojistná objímka kleština nástroje (hex)- držák bitů (6, 35mm)- max. utahovací moment: 140 Nm- hmotnost produktu: 1,1746 kg

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Utahovačky > Rázové utahováky > Pneuservisní nářadí > Elektrické nářadí > AKU rázové utahováky
  • Katalogové číslo: 15479
  • EAN: 4006825618907
Einhell Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus
Aku rázový utahovák TE-CI 18/1 Li-Solo Einhell Expert Plus
2266