Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus

1711 

Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus od našeho předního výrobce Einhell je k sehnání u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus v současnosti za 1711 Kč.

Popis

Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus od značky Einhell , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

Akumulátorový rázový utahovák Einhell TE-CI 18 Li-Solo – produkt z řady Power X-Change- unikátní motor: rychlý, silný a efektivní- krátká a lehká konstrukce s ergonomickým a měkkým držadlem- 3 výkonné LED diody pro dobré osvětlení ze všech stran- přesné řízení otáček pro jemné nastavení pro jemnou práci- robustní alu kryt a pogumovaná rukojeť- praktická spona na pásek pro efektivní a bezpečné používání- robustní kovová převodovka Rázový utahovák, který může být použitý pro utahování bez námahy i na velké a dlouhé šrouby. Je vybaven unikátním motorem, který zajišťuje vynikající výkon, rychlost a efektivitu. S tímto výrobkem se velmi dobře pracuje díky své krátké a lehké konstrukci s ergonomickou a pogumovanou rukojetí. Rázový utahovák má robustní hliníkové pouzdro.Praktická spona na pásek je k dispozici pro efektivní a bezpečný provoz. Dodáváno bez baterie a nabíječky. Technická data:- max. točivý moment: 140 Nm- výška: 195 mm- délka: 162 mm- šířka: 72 mm- akumulátor: 18 V | Li-Ion- volnoběžné otáčky 0 / min – 1 do 2 300 / min- hmotnost výrobku: 1 kg- hrubá hmotnost: 1, 25 kg

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Utahovačky > Rázové utahováky > Pneuservisní nářadí > Elektrické nářadí > AKU rázové utahováky
  • Katalogové číslo: 15477
  • EAN: 4006825603507
Einhell Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus
Aku rázový utahovák TE-CI 18 Li-Solo Einhell Expert Plus
1711