Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert

2039 

Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert od výrobce Einhell je k sehnání u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert v akci za cenu 2039 Kč.

Katalogové číslo: 4006825602593 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert od výrobce s mnohaletou tradicí Einhell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně.

Akumulátorová – bateriová úhlová bruska, tzv. flexa Einhell TE-AG 18 Li-Solo – člen rodiny Power X-Change- nejlehčí úhlová bruska ve své třídě- funkce Softstart se stará o bezpečnost- ochrana proti přetížení pro dlouhou životnost- modifikované chlazení vzduchem pro lepší chlazení a delší životnost- velmi hladký provoz díky oddělení motoru a převodovky- kryt kotouče s funkcí Quick Adjust- robustní hliníkový kryt převodovky- štíhlý design s ergonomickým pogumovaným povrchem- přídavnou rukojeť lze namontovat flexibilně ve 3 polohách- dodává se bez baterií a nabíječky (volitelné příslušenství)- doporučení pro optimální výsledky: 30 Ah baterie TE-AG 18 Li – Solo úhlová bruska má robustní hliníkový kryt ozubení. Pro velmi hladký chod je oddělen motoru od převodovky. Díky funkci měkký start úhlová bruska nastartuje hladce a její použití je bezpečnější. Díky štíhlému designu s ergonomickým Softgrip a přídavné rukojeti, která může být namontována ve třech pozicích, je zajištěna komfortní manipulace. Modifikované chlazení vzduchem zajišťuje optimální chlazení nástroje a nízké napětí na ozubení během provozu. Pozici krytu kotouče lze přizpůsobit pouhým otočením ruky na jakýkoliv úkol. Pojistka proti přetížení přispívá k větší bezpečnosti a delší životnosti.Pro optimální řezání, broušení se doporučuje baterie 3 Ah. Nedodává se s kotoučem, baterií a nabíječkou. Technické parametry:- rozměr brusného kotouče: 115 mm- max. hloubka řezání: 28 mm- otáčky naprázdno (volnoběžné otáčky) max.: 8 500 ot min

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Úhlové brusky > Elektrické nářadí > Brusky
  • Katalogové číslo: 15467
  • EAN: 4006825602593
Einhell Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert
Aku úhlová bruska TE-AG 18 Li-Solo Einhell Expert
2039