Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 10 litrů – Cartechnic

558 

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 10 litrů – Cartechnic od této skvělé značky Cartechnic lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 10 litrů – Cartechnic právě nyní za skvělou cenu 558 Kč.

Katalogové číslo: 4027289003894 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 10 litrů – Cartechnic od společnosti s výborným jménem Cartechnic , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně.

Šampon na mytí karosérií automobilů či motorek, s vysokou účinností, velké balení 10 litrů – Cartechnic 40 27289 00389 4Koncentrovaný čisticí – mycí prostředek pro intenzivní a jemné ruční mytí automobilů a karosérií motorek. Odstraňuje ve vodě rozpustné i alifatické a olejové emulzní nečistoty. Je vhodný pro všechny druhy autolaků, pro lakované a nelakované plastové díly (ráfky kol, chromované lišty atd.), skla oken a těsnicí materiál z gumy.Zachovává ochrannou vrstvu produktů na ochranu barev (např. vosk). Vhodný také pro moderní autolaky a citlivé plastové díly, jako jsou čočky žárovek vyrobené z polykarbonátu a koncová svítidla vyrobená z polymetylmetakrylátu (PMMA).Způsob použití:- Hrubé nečistoty nejprve opláchněte vodou.- Nařeďte dvě víčka (asi 60 ml) v 10 litrech vody. Aplikujte roztok čisticího prostředku houbičkou, mycí rukavicí nebo štětcem.- Nakonec opláchněte vodou a vytřete karosérii dosucha, aby na karosérii nezůstaly stopy po vodním kameni (v případě tvrdé vody).- Při velmi silném znečištění mycí roztok vyměňte, abyste zabránili poškrábání mytého povrchu částečkami již smytých nečistot obsažených ve vodě.Upozornění: Výrobek by se neměl během používání nechat zaschnout. Nepoužívejte na prudkém slunci a na horké barvy. Chraňte před mrazem.

 

Další informace

  • Značka: Cartechnic
  • Kategorie: Exteriér > Autošampony
  • Katalogové číslo: 17687
  • EAN: 4027289003894
Cartechnic Autošampon koncentrovaný
Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 10 litrů – Cartechnic
558