Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 500 ml – Cartechnic

105 

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 500 ml – Cartechnic od společnosti s předním postavením na trhu Cartechnic . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 500 ml – Cartechnic – nyní nakoupíte za 105 Kč.

Katalogové číslo: 4027289004631 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 500 ml – Cartechnic s pečetí kvality od Cartechnic . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu.

Šampon na mytí karosérií automobilů či motorek, s vysokou účinností, lahvička 0,5 litru – Cartechnic 40 27289 00463 1Koncentrovaný čisticí – mycí prostředek pro intenzivní a jemné ruční mytí automobilů a karosérií motorek. Odstraňuje ve vodě rozpustné i alifatické a olejové emulzní nečistoty. Je vhodný pro všechny druhy autolaků, pro lakované a nelakované plastové díly (ráfky kol, chromované lišty atd.), skla oken a těsnicí materiál z gumy.Zachovává ochrannou vrstvu produktů na ochranu barev (např. vosk). Vhodný také pro moderní autolaky a citlivé plastové díly, jako jsou čočky žárovek vyrobené z polykarbonátu a koncová svítidla vyrobená z polymetylmetakrylátu (PMMA).Způsob použití:- Hrubé nečistoty nejprve opláchněte vodou.- Nařeďte dvě víčka (asi 60 ml) v 10 litrech vody. Aplikujte roztok čisticího prostředku houbičkou, mycí rukavicí nebo štětcem.- Nakonec opláchněte vodou a vytřete karosérii dosucha, aby na karosérii nezůstaly stopy po vodním kameni (v případě tvrdé vody).- Při velmi silném znečištění mycí roztok vyměňte, abyste zabránili poškrábání mytého povrchu částečkami již smytých nečistot obsažených ve vodě.Upozornění: Výrobek by se neměl během používání nechat zaschnout. Nepoužívejte na prudkém slunci a na horké barvy. Chraňte před mrazem.

 

Další informace

  • Značka: Cartechnic
  • Kategorie: Exteriér > Autošampony
  • Katalogové číslo: 17685
  • EAN: 4027289004631
Cartechnic Autošampon koncentrovaný
Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, 500 ml – Cartechnic
105