Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, různé objemy – Cartechnic

105 

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, různé objemy – Cartechnic od známého předního výrobce Cartechnic je u nás za výhodnou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, různé objemy – Cartechnic – nyní můžete mít za 105 Kč.

Katalogové číslo: 17688 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, různé objemy – Cartechnic od výrobce s dobrým jménem Cartechnic je k dostátní teď u nás za super cenu.

Šampon na mytí karosérií automobilů či motorek, s vysokou účinností, různé objemy – CartechnicKoncentrovaný čisticí – mycí prostředek pro intenzivní a jemné ruční mytí automobilů a karosérií motorek. Odstraňuje ve vodě rozpustné i alifatické a olejové emulzní nečistoty. Je vhodný pro všechny druhy autolaků, pro lakované a nelakované plastové díly (ráfky kol, chromované lišty atd.), skla oken a těsnicí materiál z gumy.Zachovává ochrannou vrstvu produktů na ochranu barev (např. vosk). Vhodný také pro moderní autolaky a citlivé plastové díly, jako jsou čočky žárovek vyrobené z polykarbonátu a koncová svítidla vyrobená z polymetylmetakrylátu (PMMA).Způsob použití:- Hrubé nečistoty nejprve opláchněte vodou.- Nařeďte dvě víčka (asi 60 ml) v 10 litrech vody. Aplikujte roztok čisticího prostředku houbičkou, mycí rukavicí nebo štětcem.- Nakonec opláchněte vodou a vytřete karosérii dosucha, aby na karosérii nezůstaly stopy po vodním kameni (v případě tvrdé vody).- Při velmi silném znečištění mycí roztok vyměňte, abyste zabránili poškrábání mytého povrchu částečkami již smytých nečistot obsažených ve vodě.Upozornění: Výrobek by se neměl během používání nechat zaschnout. Nepoužívejte na prudkém slunci a na horké barvy. Chraňte před mrazem.

 

Další informace

  • Značka: Cartechnic
  • Kategorie: Exteriér > Autošampony
  • Katalogové číslo: 17688
  • EAN:
Cartechnic Autošampon koncentrovaný
Autošampon koncentrovaný, pro ruční mytí, různé objemy – Cartechnic
105