Baterie Power X-Change 18 V 2,0 Ah Aku Einhell Accessory

1307 

Baterie Power X-Change 18 V 2,0 Ah Aku Einhell Accessory od známé kvalitní značky Einhell lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Baterie Power X-Change 18 V 2,0 Ah Aku Einhell Accessory – nyní získáte od 1307 Kč.

Katalogové číslo: 4006825610369 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Baterie Power X-Change 18 V 2,0 Ah Aku Einhell Accessory od této spolehlivé značky Einhell lze u nás získat pouze nyní za super cenu.

Baterie pro AKU nářadí Einhell Power X-Change 18 V 2,0 Ah – 3 diodová kontrolka kapacity akumulátoru- teplota a napětí baterie jsou hlídány mikroprocesorem- pokud budete nabíjet téměř úplně vybitý akumulátor, automatika sama přepne do tzv. opravného módu, čímž je minimalizováno poškození baterie- vysoce kvalitní lithiové články Einhell se samy téměř nevybíjejí, čímž je zaručená dlouhá životnost a bezstarostné skladování- nárazuvzdorné gumové povrchové provedení pro odolnost vůči nárazům a pevný úchop Jak by se vám líbilo s jednou jedinou baterii pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte? Již nebudete muset ztrácet čas hledáním pasující baterie, jelikož s naším systémem vám bude na veškeré práce stačit pouze jedna baterie s nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky či přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či dokonce zbavíte trávník listí.Systém akumulátorů Power-X-Change potěší také vaši peněženku, jelikož bude možné zakoupit výrobky značky Einhell i bez akumulátoru a ušetřit tak podstatnou část ceny. Technická data:- baterie: Li-Ion- napětí: 18 V- kapacita akumulátoru: 2 000 mAh- hmotnost: 0,44 kg

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Elektrické nářadí > Akumulátory a nabíječky > AKCE Einhell
  • Katalogové číslo: 15481
  • EAN: 4006825610369
Einhell Baterie Power X-Change 18 V 2
Baterie Power X-Change 18 V 2,0 Ah Aku Einhell Accessory
1307