Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753

1359 

Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753 od kvalitního výrobce MARS Svratka . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753 aktuálně za super cenu 1359 Kč.

Popis

Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753 od značky s dlouholetou historií MARS Svratka . Zboží máme momentálně za příznivou cenu.

Úložná skříňka MAXI 8xC – MARS 6753 Rozměry: šířka – 306 mm, výška – 551 mm, hloubka rámu – 145 mm, hloubka včetně přesahu zásuvek – 155 mmBarva: modrá nebo červená – zvolte, jakou chcete.Kvalitní a odolné skříňky Mars, které nesmí chybět ani ve Vaší dílně, jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem. Čiré zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS(polystyrol).Závěsné skříňky MARS – tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Skříňky jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou(podstava je opatřena plastovými nožičkami), nebo zavěsitna stěnu. Skříňky jsou vyráběny v různých velikostech a variantách velikosti a uspořádání zásuvek. Skříňky lze kombinovat a tvořit z nich kompaktní celky.Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.

 

Další informace

  • Značka: MARS Svratka
  • Kategorie: Skříňky MARS MAXI > Organizéry
  • Katalogové číslo: 4219
  • EAN:
MARS Svratka Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753
Box na nářadí MAXI – 8xC Mars 6753
1359