Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí, USB, univerzální velikost, různé barvy – SIXTOL

265 

Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí, USB, univerzální velikost, různé barvy – SIXTOL od naší známé značky SIXTOL je k dispizici za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí, USB, univerzální velikost, různé barvy – SIXTOL aktuálně za super cenu 265 Kč.

Popis

Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí, USB, univerzální velikost, různé barvy – SIXTOL od skvělé značky SIXTOL je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Čepice zimní s čelovou LED svítilnou – čelovkou, se zadní odrazkou, USB dobíjení, výběr z různých barev – SIXTOL Tzv. kulich pro práci v servisu, dílně apod. i v zimních měsících. LED svítilna – lampička 4x 45 lm vyzařuje jasné světlo, lze nastavit na 3 úrovně svícení: 100 % (doba svícení 100 minut); 75 % (doba svícení 150 minut); 50 % (doba svícení 4 hodiny). V zadní části čepice je odrazka pro zvýšení bezpečnosti při práci (např. přímo na silnici).Napájeno baterií Li-ion 300 mAh, snadné nabíjení přes kabel USB.Světlo lze snadno vyjmout a čepici vyprat.Čas nabíjení: 2-3 hodinyDíky univerzální velikosti se hodí pro většinu hlav.

 

Další informace

  • Značka: SIXTOL
  • Kategorie: Čelovky > Osvětlení
  • Katalogové číslo: 16963
  • EAN:
SIXTOL Čepice s čelovkou 45 lm
Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí, USB, univerzální velikost, různé barvy – SIXTOL
265