Desky na dokumenty A4 s kapsou, různé barvy – Turbo

214 

Desky na dokumenty A4 s kapsou, různé barvy – Turbo od této přední společnosti EICHNER lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Desky na dokumenty A4 s kapsou, různé barvy – Turbo momentálně v akci za 214 Kč.

Katalogové číslo: 17374 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Desky na dokumenty A4 s kapsou, různé barvy – Turbo od této spolehlivé značky EICHNER je k dostání teď u nás za skvělou cenu.

Desky na dokumenty A4, přední elastická kapsa, se suchým zipem, poutkem a s kapsičkou na klíče – Turbo- Různé barvy: můžete si vybrat tu, která se vám líbí.- Do desek lze uložit nejenom zakázkové listy, ale i servisní sešity, knihy s návody k obsluze apod.- Mohou sloužit jako podložka při psaní nebo vyplňování dokumentů.- Průhledná přední objemná kapsa, elastická, s vysokou pevností a mechanickou odolností, do této kapsy lze uložit např. i návod k obsluze, servisní knížku apod.- Vrchní uzávěr na suchý zip.- Na zadní straně je kapsa (taštička) na uložení klíče z pevné fólie zesílené speciálními vlákny, může se do ní vložit i Osvědčení o registraci vozidla apod.- Snadná omyvatelnost a dlouhá životnost.- Ideální především pro autoservisy, ale i autopůjčovny, firmy s flotilami vozidel atd.

 

Další informace

  • Značka: EICHNER
  • Kategorie: Různý spotřební materiál
  • Katalogové číslo: 17374
  • EAN:
EICHNER Desky na dokumenty A4 s kapsou
Desky na dokumenty A4 s kapsou, různé barvy – Turbo
214