Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky

1779 

Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky od této spolehlivé značky GEKO – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky nyní za 1779 Kč.

Katalogové číslo: 5901477150807 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky od tohoto skvělého výrobce GEKO . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Pojízdné dílenské sedátko, tzv. štokrle, se zásuvkami a měkkým polstrováním – GEKO G10822Praktické sedátko ideální do autoservisu, dílny a mnohá další místa. Umožňuje pohodlné usazení při práci a díky velkému množství odkládacích prostor také perfektní dostupnost veškerého nářadí, přípravků atd.Sedací část je měkce vystlaná a potažená omyvatelným vinylem. Pod ní je uzamykatelný prostor – přihrádka, např. na dražší kusy nářadí atd. Šuplíky jsou na válečcích a snadno se otevírají a zavírají. Na bocích jsou dva držáky na nářadí a další vybavení, které potřebujete mít neustále po ruce.Skvělá manévrovatelnost díky čtyřem velkým řiditelným kolečkům – můžete se přesouvat, do jakéhokoliv směru potřebujete. Podvozek (základna) je široká, díky čemuž nehrozí převrácení nebo podobné obtíže.Bytelná, šroubovaná ocelová konstrukce pro dlouhou životnost. Technické parametry:- výška: 41 cm- délka s bočními držáky: 53 cm- délka bez bočních držáků: 42 cm- šířka: 36,5 cm- rozměry úložného boxu pod sedátkem: 34,5 x 22 x 8 cm- rozměry zásuvek: 32 x 19,5 x 6 cm

 

Další informace

  • Značka: GEKO
  • Kategorie: Montážní lehátka a sedátka > Dílenské doplňky
  • Katalogové číslo: 13829
  • EAN: 5901477150807
GEKO Dílenské montážní sedátko pojízdné
Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky
1779