Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu, kanystr 4.75 l – Ride-On

2259 

Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu, kanystr 4.75 l – Ride-On od předního výrobce Ride-On je momentálně ve výhodné akci. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu, kanystr 4.75 l – Ride-On výhodně za super cenu 2259 Kč.

Popis

Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu, kanystr 4.75 l – Ride-On od výrobce Ride-On je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Prostředek – gel na vyvážení a ochranu bezdušových pneumatik motorek a čtyřkolek proti defektům značky Ride-OnPoužívá se pro zalepení – utěsnění průrazů v běhounu pláště do průměru 6 mm (např. od hřebíků, šroubů, štěrkové drti apod.). Po aplikaci minimalizuje přirozený únik vzduchu – tlak v pneumatice není nutné kontrolovat tak často. Současně kolo vyvažuje – zvyšuje bezpečnost jízdy a životnost gumy.Obsahuje inhibitory koroze, které chrání ocel, hliník, chrom a slitiny mědi před oxidací.Dodáváno v kanystru objemu 4,75 litru s pumpičkou a hadicí s koncovkou: možno napumpovat přes ventilek přímo do pneumatiky.

 

Další informace

  • Značka: Ride-On
  • Kategorie: Pasty a gely
  • Katalogové číslo: 16284
  • EAN: 2990381027339
Ride-On Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu
Gel ochranný na zalepení a vyvážení moto pneu, kanystr 4.75 l – Ride-On
2259