LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku, pro opravy PDR – VBSA BOS8-LED

4744 

LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku, pro opravy PDR – VBSA BOS8-LED od značky V.B.S.A. , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku, pro opravy PDR – VBSA BOS8-LED právě nyní za skvělou cenu 4744 Kč.

Katalogové číslo: 8596386518519 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku, pro opravy PDR – VBSA BOS8-LED od spolehlivé značky V.B.S.A. lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu.

Speciální LED lampa s deskou s černo-bílým pruhováním pro opravy karosérií metodou PDR (Paintless Dent Repair) VBSA BOS8-LED Použití: k osvícení pro snadnější identifikaci důlků nebo promáčklin na karosérii (lampa je vybavena nastavitelným kloubovým držákem s přísavkou pro snadné uchycení na karosérii). Napájení: 12V. Na poškozené místo a okolí se nasvěcuje černo-bílé rovnoběžné pruhování. Poškozené místo – důlek nebo promáčklina – se projeví změnou rovnoběžnosti linek. Podle toho se pak v takovém místě použijí příslušné vytlačovací nástroje (speciální vytlačovací páky či háky), popřípadě se použije metoda vytahování deformace (nalepené vytahovací adaptéry a vytahovací kleště či můstky). Při opravě karosérie metodou PDR není nutné tmelení, broušení a lakování poškozeného místa – vše se provádí pomocí speciálního nářadí tak, aby nedošlo k poškození laku. Lampa je v profesionální kvalitě.

 

Další informace

  • Značka: V.B.S.A.
  • Kategorie: Speciální lampy > Reflexní desky a lampy > Osvětlení
  • Katalogové číslo: 10745
  • EAN: 8596386518519
V.B.S.A. LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku
LED lampa pro vyrovnání plechu bez poškození laku, pro opravy PDR – VBSA BOS8-LED
4744