Maskovací papír Premium, univerzální, různé šířky, délka 300 m – COLAD

434 

Maskovací papír Premium, univerzální, různé šířky, délka 300 m – COLAD od kvalitního výrobce COLAD – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Maskovací papír Premium, univerzální, různé šířky, délka 300 m – COLAD zrovna teď v akci za 434 Kč.

Popis

Maskovací papír Premium, univerzální, různé šířky, délka 300 m – COLAD od naší známé značky COLAD je u nás za bezkonkurenční cenu.

Univerzální maskovací papír COLAD PremiumUrčen pro skrytí – maskování dílů při lakování, pro malířské práce apod.Snadno se dělí pomocí řezacího nože, při manipulaci je ale pevný a snadno se neprotrhne. Poskytuje velmi dobrou ochranu v kombinaci s optimálními absorpčními vlastnostmi.Na výběr z více šířek pro maskování menších i velkých předmětů (např. větší části karoserie apod.).Dodáváno na rolích – snadno se odmotává.Technická data (jednotná pro všechny varianty):Gramáž: 50 g/m2Absorpce: 22 g/m2Síla: 2.2 kPa.m2/gPoréznost: 120 ml/minDélka: 300 mVelmi kvalitní krycí papír pro autolakovny, malíře, natěrače a podobné profese.Vyrobeno z recyklovaného papíru.

 

Další informace

  • Značka: COLAD
  • Kategorie: Různý spotřební materiál > Maskování > Fólie > Autolakovna – lakování
  • Katalogové číslo: 14532
  • EAN:
COLAD Maskovací papír Premium
Maskovací papír Premium, univerzální, různé šířky, délka 300 m – COLAD
434