Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT

27225 

Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT od skvělé značky Dawell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT právě nyní za 27225 Kč.

Katalogové číslo: 2990381020750 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT od společnosti s dlouholetou tradicí Dawell jde u nás právě teď pořídit výhodně.

Mobilní přístroj na indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENTKompaktní a multifunkční přístroj na indukční ohřívání. Ideální pro opravy karosérií metodou PDR (Paintless Dent Repair).Technická data přístroje:Požadavky na napájení: 230 VVýstupní výkon: 1500 VAFrekvence (Hz): 50/60 HzSpotřeba: 8 AKrytí: IP20Výstupní frekvence: 40-100 kHzTřída ochrany: Zařízení třídy ochrany I.Třída prašnosti prostředí: II. stupněRozměry: 230 x 105 x 100 mmHmotnost: 1,6 kgDodáváno v pevném kufříku s měkkým vnitřním vystláním.Malý, snadno přenosný a přitom výkonný indukční ohřev, určený pro nahřívání kovových dílů a karosérií automobilů. Vhodný především při karosářských pracích (např. rychlé a jemné vyrovnávání důlků po kroupách – lak zůstane bez poškození, tzv. metoda PDR – Paintless Dent Repair), na ohřívání karosérie kolem oken při výměně autoskel, ohřívání spojů lepených dílů karosérií, nahřívání zatuhlých kovových dílů při jejich demontáži atd.Velmi snadné ovládání díky multifunkčnímu displeji, plynulému nastavení výkonu, možnosti nastavení času ohřevu a konektoru dálkového ovládání.Ke standardnímu vybavení patří cívka PDR (na rychlé opravy drobných poškození – důlků karosérií) a kabel pro připojení příslušenství.Bezpečnost práce: obsluhující personál se při použití nemusí potýkat s negativními účinky otevřeného plamene, jako jsou sálavé teplo, horké plyny, zplodiny hoření a další. Nižší je také riziko případného požáru, výbuchu a podobných událostí.Rychlá a podstatně bezpečnější alternativa k nahřívání dílů pomocí otevřeného ohně.

 

Další informace

  • Značka: Dawell
  • Kategorie: Indukční ohřevy > Akce
  • Katalogové číslo: 11878
  • EAN: 2990381020750
Dawell Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT
Mobilní indukční ohřev DAWELL DHI-2 DENT
27225