Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik – Gaither BV-04

8467 

Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik – Gaither BV-04 od spolehlivého výrobce Gaither je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik – Gaither BV-04 v akci za 8467 Kč.

Popis

Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik – Gaither BV-04 značky s tradicí a dobrou pověstí Gaither je právě teď za super cenu.

Zařízení odtlačující patky pneumatik nákladních aut (tzv. držák patky), pro kola typu EVA – Gaither Bead Vice BV-04Speciální přípravek pro použití s novými koly velkých nákladních a užitkových vozů typu EVA (External Valve Assembly) – ráfky pro použití na nápravách s kotoučovými brzdami. Zális (anglicky „hump") pro ochranu ventilu je vytvořen uvnitř disku kola – je nemožné patku pláště odtlačit klasickým způsobem od ráfku.Snadné použití v několika krocích:1. Aplikujte montážní pastu Super Slick’em mezi patku pneumatiky a ráfek.2. Poté, co se z pneumatiky kompletně vypustí vzduch, přimontujte svěrák přes otvor disku.3. Otáčejte šroubem (nejlépe klíčem 32 mm), dokud destička svěráku pomocí zvýšeného tlaku neodtlačí patku pneumatiky od ráfku.Souprava obsahuje:1x přípravek BV041x montážní pasta Super Slick’em, 3.8 l1x láhev s aplikátorem

 

Další informace

  • Značka: Gaither
  • Kategorie: Pneuservisní nářadí > Ostatní nářadí pro pneuservis
  • Katalogové číslo: 16907
  • EAN: 2992695001616
Gaither Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik - Gaither BV-04
Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik – Gaither BV-04
8467