Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2 litry – ASTA

2089 

Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2 litry – ASTA s pečetí kvality od ASTA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2 litry – ASTA právě nyní za 2089 Kč.

Katalogové číslo: 5903246522006 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2 litry – ASTA od známé společnosti ASTA je právě nyní na našich stránkách v akci.

Přípravek na výměnu kapaliny v brzdovém a spojkovém systému a jejich odvzdušnění – ASTA A-2LBFBV nádobě se pomocí ruční pumpičky vytvoří přetlak, který kapalinu následně žene do systému brzd či spojky – není tedy nutné ji neustále pumpovat manuálně a práci zvládne jedna osoba. Uprostřed nádobky je umístěn tlakoměr – manometr s rozsahem 0 až 5 bar a barevně vyznačenými poli (modrá a červená). Obsluhující mechanik má díky tomu neustále kontrolu nad tlakem v systému. Zařízení je vhodné také pro brzdy se systémy ABS, ESP nebo pro elektrohydraulické brzdy. Dodáváno s univerzálním adaptérem průměru 42 mm, umožňujícím napojení přípravku na většinu evropských vozidel. Technické parametry:- objem nádržky: 2,5 litru- pracovní tlak: 0,7 bar (10 psi)- max. tlak: 2 bar (30 psi)

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Spojka
  • Katalogové číslo: 15813
  • EAN: 5903246522006
ASTA Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny
Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2 litry – ASTA
2089