Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1

384 

Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 od známého předního výrobce Hammer , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 v současnosti pořídíte za cenu 384 Kč.

Popis

Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 zboží dodává Hammer , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte.

Přípravek tvaru "T" k vytahování nalepených plastových vytahovacích adaptérů pro odstraňování promáčklin karosérií.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnějšíspeciální přípravek tvaru T s koncovkou pro uchycení a vytahování nalepených plastových vytahovacích adaptérů při vyrovnávání důlků a promáčklin karosériísnadné, přímé vytahování plechu pomocí nalepených vytahovacích adaptérůergonomicky tvarované držadloprofesionální kvalita Parametry:rozměry držadla délka dříku s koncovkou     hmotnost100 x O 22 mm 73 mm 120 g

 

Další informace

  • Značka: Hammer
  • Kategorie: Vytahovací adaptéry – přísavky > Oprava promáčklin – PDR > Karosářské nářadí
  • Katalogové číslo: 17348
  • EAN: 8596386519080
Hammer Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1
Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1
384