Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem – PETEC Scheibenkleber-Set

823 

Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem – PETEC Scheibenkleber-Set od skvělého a známého výrobce Petec lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem – PETEC Scheibenkleber-Set výhodně za super cenu 823 Kč.

Katalogové číslo: 4013558834337 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem – PETEC Scheibenkleber-Set od skvělého a známého výrobce Petec , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

Sada pro lepení skel do karosérií vysoké profesionální kvality (Made in Germany) obsahuje:1 ks PETEC Scheibenkleber (hadicový sáček /"šiška" 400 ml) – jednokomponentní polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků, vagonů atd.1 ks PETEC Multiaktiv Primer Kombistick (kombistick/tubička 10 ml) – inovativní produkt černé barvy nahrazuje Primer a Aktivator. 1 ks PETEC Reinigungs-Set (sáček) – sada pro čištění a odmaštění ploch pro lepení skla před použitím lepidla obsahuje dvě speciální utěrky (pro mokré a suché použití).

 

Další informace

  • Značka: Petec
  • Kategorie: Opravy autoskel > Lepidla a chemie > Lepení autoskel > Exteriér > Autochemie
  • Katalogové číslo: 984
  • EAN: 4013558834337
Petec Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem - PETEC Scheibenkleber-Set
Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem – PETEC Scheibenkleber-Set
823