Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060

737 

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060 od známého výrobce QUATROS . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060 – nyní pořídíte za super cenu 737 Kč.

Popis

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060 od této značky QUATROS je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Souprava dílů pro zatlačení brzdových pístků, levotočivá i pravotočivá závitnice, univerzální 18dílná sada, s kufříkem – QUATROS QS70060Profesionální sada na zatlačení brzdových pístků při výměně brzdových destiček ve třmenech kotoučových brzd, včetně těch s integrovanou ruční brzdou. Sada obsahuje 15 různých adaptérů pro pístky různých velikostí – ploché pro klasické zatlačení, i nástavce s kolíčky pro zpětné šroubování (u vozidel s ruční brzdou integrovanou do třmenů se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel nebo na předních brzdách prostým stlačením). Souprava obsahuje dva přípravky s levotočivým i pravotočivým závitem pro použití dle potřeby. Doraz (opěrná vložka) je z 5mm plechu. Sada je dodávána v praktickém plastovém kufříku (barva se může lišit podle dodávky). Závity je doporučeno pravidelně kontrolovat a mazat olejem pro snazší práci. Díky nástavcům různých velikosti lze sadu použít univerzálně na vozech většiny výrobců. Technické parametry:- 18dílná sada v kufříku- levotočivý i pravotočivý závit pro zatlačování pístků- pro klasické pístky, i pístky s ruční brzdou

 

Další informace

  • Značka: QUATROS
  • Kategorie: Zatlačení brzdových pístků > Doporučujeme > Brzdy – oprava
  • Katalogové číslo: 2521
  • EAN: 5902241105146
QUATROS Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L
Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060
737