Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ

2710 

Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ od známé společnosti Genborx je k dispizici za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ výhodně za 2710 Kč.

Katalogové číslo: 6971728970118 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ od kvalitní společnosti Genborx je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Profesionální automatický naviják s  upevněním na stěnu, strop nebo jinou konstrukci je vybavený el. kabelem dl. 14 m, montážní LED lampou 230 V a novým systémem aretace i navíjení. profesionální automatický kabelový naviják / samonavíjecí buben nové generace, kompletně smontovanýskříň ze speciálního plastu na bázi PP odolného proti nárazům i povětrnostikomfortní ovládání vytahování kabelu s minimální silou a jeho automatická aretace v libovolné pozici (patentovaná konstrukce) při požadované délce vytaženíkrátkým povytažením kabelu se západka aretace uvolní a kabel se pomocí integrovaného pružinového systému řízeně navíjí zpátky do navijákukabel se při automatickém navíjení zatahuje pomalu a tento pohyb je řízený přesným vodicím systémem, zabraňujícím kroucení a zamotávání kabelunastavitelný doraz navíjení kabelu zabraňuje případnému poškození stěn a předmětů v okolí navijákudržák navijáku umožňuje natáčení tělesa navijáku o 180°snadná montáž navijáku na stěnu, strop nebo jinou konstrukci, instalační materiál je součástí dodávkyelektrický kabel H05VV-F 2G 0,75 mm2, měděný vodič lanovaný, třída 5, PVC izolace a plášť, dl. 14 m, montážní LED lampa (20 LED) 230 V / 50 Hzelektrický kabel je v navinutém stavu chráněný skříní před poškozením, což významně prodlužuje jeho životnostnaviják se připojuje na elektrickou síť kabelem dl. 1 m s přímou síťovou vidlicí 250 V / 2,5 Apo ukončení práce nebo po sezóně je možné těleso navijáku s kabelem snadno demontovat z držákupřípadná výměna kabelu je po odklopení víka tělesa navijáku velmi jednoducháteplotní ochranavynikající, působivý designnevyžaduje prakticky žádnou údržbuideální uplatnění na zahradě, v garáži, v dílně i v průmyslucertifikace CE a RoHSvysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost kompletního navijákuParametry:elektrické napětí délka elektrického kabelu délka přívodního kabelu typ elektrického kabelu max. zatížení v rozvinutém stavu    max. zatížení v navinutém stavu montážní lampaprovozní teplotabarva navijákurozměry balení hmotnost

 

Další informace

  • Značka: Genborx
  • Kategorie: Samonavíjecí bubny > Prodlužovací kabely a bubny > Osvětlení
  • Katalogové číslo: 7233
  • EAN: 6971728970118
Genborx Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ
Samonavíjecí buben s el. kabelem 14 m a LED lampou C-14LEDCZ
2710