Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS, MOTO, AUTO, TRUCK, AGRO – Ferdus

68 

Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS, MOTO, AUTO, TRUCK, AGRO – Ferdus od značky s dlouholetou historií Ferdus . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS, MOTO, AUTO, TRUCK, AGRO – Ferdus – nyní pořídíte za super cenu 68 Kč.

Popis

Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS, MOTO, AUTO, TRUCK, AGRO – Ferdus od spolehlivého výrobce Ferdus je právě teď u nás za super cenu.

Prodej samovulkanizačních patkových ventilů s podložkou VS značky FerdusPro motocykly, osobní a dodávkové automobily, nákladní vozy, traktory a další zemědělské stroje apod.Různé rozměry pro rozličná použití.Prodej možný po kusech nebo celých baleních (obsah kusů v balení vidíte u konkrétního produktu).Kvalitní pneuservisní materiál od zkušeného výrobce.Patkové ventily s podložkou VSNa patkových ventilech je nalisována spojovací podložka VS. Před aplikací se nejprve odstraní starý ventil, dosedací plocha se obrousí a natře vulkanizačním roztokem F. Je nutné ventil dobře přitlačit zavalovacím kolečkem.

 

Další informace

  • Značka: Ferdus
  • Kategorie: Ventily > Osobní a dodávkové > Nákladní > Motocyklové
  • Katalogové číslo: 10269
  • EAN:
Ferdus Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS
Samovulkanizační patkové ventily s podložkou VS, MOTO, AUTO, TRUCK, AGRO – Ferdus
68