Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11

1236 

Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11 od společnosti GYS France je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11 v akci za cenu 1236 Kč.

Katalogové číslo: 3154020042537 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11 od společnosti s předním postavením na trhu GYS France – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Automatická samozatmívací svářečská kukla se 2 ochrannými skly. Samozatmívací vrchní sklo o rozměru 110 x 90 mm (ochranný stupeň DIN11) se používá při svařování. Pokud se ale následně často provádějí jiné práce, při kterých ale je potřeba rovněž chránit oči/obličej (např. při broušení apod.), pak spodní pevné čiré sklo s velkým průzorem 102 x 40 mm plní tento požadavek bezezbytku. Tato kukla poskytuje velmi dobrou ochranu očí, obličeje a horních částí krku. Dobře se nosí a má nastavitelný čelní pásek. Celková hmotnost svařovací kukly činí jen 400 g. Výborně se uplatní při svařování MMA obalenou elektrodou, svařování MIG/MAG i TIG/WIG a také při broušení.Vlastnosti:- kukla zhotovená z lehkého a velmi odolného materiálu se vyznačuje stabilitou a vyvážeností ve všech polohách, – design a konstrukce kukly snižují zatížení hlavy a krku svářeče, který se při práci cítí lépe, – výborná ochrana zraku a obličeje svářeče před ultrafialovým (UV) i infračerveným (IR) zářením (v zapnutém, vypnutém, zatemněném i ve světlém stavu), před teplem a jiskrami, – kvalitní výhled s průzorem 98 x 35 mm, – vybavení kvalitními solárními články, takže odpadá výměna baterií,- elegantní a ergonomický design, – nevyžaduje náročnou údržbu, snadno se udržuje,- splňuje požadavky norem EN 175 a EN 379.

 

Další informace

  • Značka: GYS France
  • Kategorie: Svářecí kukly > Svářecí a pájecí technika > Ochranné pomůcky > Kukly a štíty
  • Katalogové číslo: 870
  • EAN: 3154020042537
GYS France Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11
Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11
1236