Smršťovací hadičky s cínem, různé velikosti, balení 100 kusů – ASTA

573 

Smršťovací hadičky s cínem, různé velikosti, balení 100 kusů – ASTA od výrobce se skvělou pověstí ASTA je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Smršťovací hadičky s cínem, různé velikosti, balení 100 kusů – ASTA aktuálně výhodně za 573 Kč.

Popis

Smršťovací hadičky s cínem, různé velikosti, balení 100 kusů – ASTA od tohoto výrobce ASTA je momentálně ve výhodné akci.

Elektrikářské smršťovací hadičky s tavným cínem uvnitř značky ASTA K dispozici různé velikosti: vyberte si tu, kterou potřebujete.Balení vždy obsahuje 100 kusů.Speciální spotřební elektromateriál určený pro snadné spojování drátků bez nutnosti jejich vzájemného pájení: odizolované konce vodičů se zastrčí do hadičky, která se následně zahřeje. Cín uvnitř se roztaví a drátky propojí. Bužírka se zároveň smrští a spoj tak zaizoluje.Technická data (společná pro všechny druhy):Pracovní teplota: -55 °C až 125 °CTeplota smršťování: 70 °C až 138 °CMateriál bužírky: polyethylen PESpojující (tavný) materiál: cín

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Spotřební elektromateriál > Smršťovací hadičkny
  • Katalogové číslo: 15024
  • EAN:
ASTA Smršťovací hadičky s cínem
Smršťovací hadičky s cínem, různé velikosti, balení 100 kusů – ASTA
573