Sponkovací pistole – sponkovačka, pro spony a hřebíky – MAGG PROFI GSTAC

430 

Sponkovací pistole – sponkovačka, pro spony a hřebíky – MAGG PROFI GSTAC od známého předního výrobce MAGG je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Sponkovací pistole – sponkovačka, pro spony a hřebíky – MAGG PROFI GSTAC ve slevě pouze nyní za 430 Kč.

Katalogové číslo: 8591715451437 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Sponkovací pistole – sponkovačka, pro spony a hřebíky – MAGG PROFI GSTAC od značky se skvělou pověstí MAGG – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu.

Sponkovací pistole, tzv. sponkovačka MAGG PROFI GSTACPoužití např. k uchycení různých druhů lišt, kabelů, plastových fólií, čalounění v interiéru auta apod.Síla úderu se snadno reguluje šroubem. Zásobník na spony je dostatečně velký a díky tomu není třeba spojovací materiál doplňovat příliš často.Rukojeť je ergonomicky tvarovaná – sponkovačkou je možné dlouhou dobu pracovat i jednou rukou.Bytelné kovové provedení pro profesionální práci.V sadě jsou dodávány i základní sady sponek a hřebíků.Nástroj je určen pro následující druhy spojovacího materiálu:Hranaté spony: Šířka 10,6 mm; Délka 6 – 14 mmOblé spony: Šířka 7,7 mm; Délka 12 – 14 mmHřebíky: Šíře 1,2 a 2 mm; Délka 10 – 14 mm

 

Další informace

  • Značka: MAGG
  • Kategorie: Ruční sponkovačky
  • Katalogové číslo: 13275
  • EAN: 8591715451437
MAGG Sponkovací pistole - sponkovačka
Sponkovací pistole – sponkovačka, pro spony a hřebíky – MAGG PROFI GSTAC
430