Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm, pro VW – ASTA

6152 

Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm, pro VW – ASTA od skvělé a známé značky ASTA je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm, pro VW – ASTA , zboží pořídíte ted u nás za 6152 Kč.

Katalogové číslo: 5901583514777 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm, pro VW – ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA je k dostání teď opravdu levně.

Přípravek – stahovák na montáž a demontáž ložiska a náboje kola, pro průměr 85 mm – ASTA A-H185Použití pro snadné a rychlé demontování a přesné namontování ložiska do náboje na nápravě. V případě nesprávného pracovního postupu hrozí předčasné opotřebení těchto dílů nebo dokonce jejich poškození ještě při práci.Pro vozidla: Volkswagen Touareg, Transporter/Caravelle T5 (přední/zadní)Obsah sady:- přítlačná deska- distanční šrouby přítlačné desky- vřeteno s ložiskem a maticí- prstenec pro vylisování náboje – ložiska- středový kroužek pro vylisování ložiska – náboje- šrouby k adaptérům- adaptéry pro vylisování náboje – ložiska- distanční kroužek pro vy lisování ložiska – nábojeDodáváno v bytelném plastovém kufru.

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Stahováky ložisek
  • Katalogové číslo: 15940
  • EAN: 5901583514777
ASTA Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm
Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 85 mm, pro VW – ASTA
6152