Stahovák na vstřikovače benzín FSI, TFSI a diesel TDi, pro VAG – ASTA

3750 

Stahovák na vstřikovače benzín FSI, TFSI a diesel TDi, pro VAG – ASTA od naší známé značky ASTA . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Stahovák na vstřikovače benzín FSI, TFSI a diesel TDi, pro VAG – ASTA aktuálně za super cenu 3750 Kč.

Katalogové číslo: 5901583512254 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stahovák na vstřikovače benzín FSI, TFSI a diesel TDi, pro VAG – ASTA od této přední společnosti ASTA lze u nás nakoupit za příznivou cenu.

Stahovák na demontáž vstřikovačů, tzv. vstřiků, s reverzním – kluzným kladivem ASTA A-695AUrčeno pro vstřikovače paliva v benzínových – zážehových motorech typu FSi a TFSi a dieselových – vznětových motorech TDI a SDI (ALH, 1Z) v automobilech koncernu VAG: Audi, Seat, Škoda a Volkswagen.Přípravek se pomocí příslušného adaptéru připojí ke vstřiku a za pomocí rázového kladiva se vyklepe.Jako OEM T10133, T10163, T10055Sada obsahuje:- stahovák pro demontáž vstřikovačů FSI- úchyt pro stahovák vstřikovačů FSI- reverzní – kluzné kladivo- kužel pro uchycení kroužků spalovací komory- 3 redukční objímky pro montáž těsnění spalovací komory- čep pro montáž vstřikovačů FSI- stahovák pro demontáž jednotek vstřikovačůKvalitní provedení: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli.Dodáváno v plastovém kufříku.

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Vstřikování > Stahováky vstřikovačů > Stahováky > Přípravky na MOTOR > Demontáž vstřikovačů a čerpadel
  • Katalogové číslo: 15893
  • EAN: 5901583512254
ASTA Stahovák na vstřikovače benzín FSI
Stahovák na vstřikovače benzín FSI, TFSI a diesel TDi, pro VAG – ASTA
3750