Startovací sada Power X-Change, 4 Ah baterie (18 V) a nabíječka – Einhell

2265 

Startovací sada Power X-Change, 4 Ah baterie (18 V) a nabíječka – Einhell od výrobce se skvělou pověstí Einhell je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Startovací sada Power X-Change, 4 Ah baterie (18 V) a nabíječka – Einhell za bezkonkureční cenu 2265 Kč.

Katalogové číslo: 4006825613704 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Startovací sada Power X-Change, 4 Ah baterie (18 V) a nabíječka – Einhell od přední společnosti Einhell je k získání právě teď u nás za super cenu.

Náš systém Power-X-Change poskytne dostatek energie pro pohon vašeho nářadí. Systém akumulátorů Power-X-Change potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné zakoupit výrobky značky Einhell i bez akumulátoru a ušetřit tak podstatnou část ceny.Již nebudete muset ztrácet čas hledáním pasující baterie, jelikož s naším systémem vám bude na veškeré práce stačit pouze jedna baterie s nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky či přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či dokonce zbavíte trávník listí. – 3 diodová kontrolka kapacity akumulátoru- teplota a napětí baterie jsou hlídány mikroprocesorem- pokud budete nabíjet téměř úplně vybitý akumulátor, automatika sama přepne do tzv. opravného módu, čímž je minimalizováno poškození baterie- vysoce kvalitní lithiové články Einhell se sami téměř nevybíjejí, čímž je zaručena dlouhá životnost a bezstarostné skladování- nárazuvzdorné gumové povrchové provedení pro odolnost vůči nárazům a pevný úchop Technické údaje:- provozní napětí ( nabíječka): 230 V- napětí baterie: 18 V- kapacita baterie: 4 Ah- technologie: Li-Ion

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Elektrické nářadí > Akumulátory a nabíječky > AKCE Einhell
  • Katalogové číslo: 16630
  • EAN: 4006825613704
Einhell Startovací sada Power X-Change
Startovací sada Power X-Change, 4 Ah baterie (18 V) a nabíječka – Einhell
2265