Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel – BOSCH, SIEMENS a DELPHI – ASTA

3804 

Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel – BOSCH, SIEMENS a DELPHI – ASTA od výrobce se skvělou pověstí ASTA je k dostátní teď u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel – BOSCH, SIEMENS a DELPHI – ASTA , produkt nakoupíte ted u nás za 3804 Kč.

Katalogové číslo: 5901583514678 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel – BOSCH, SIEMENS a DELPHI – ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

Tester na piezoelektrické vstřikovače, tzv. vstřiky, ASTA TIT-180Určeno pro piezo vstřikovače systému Common Rail ve vznětových – dieselových motorech.Přípravek umožňuje testovat tlak ve zpětném vedení (tzv. přepadech) paliva na vstřicích.Vhodný pro vstřikovače značek Bosch, Delphi a Siemens VDO.Sada obsahuje:1x manometr pro vstřikovače Delphi, rozsah od -1 do +3 bar1x manometr pro vstřikovače Bosch a VDO Siemens, rozsah od -1 do +15 bar1x přípravek z plexiskla s vypouštěcím ventilem – pro vizuální kontrolu paliva na přítomnost vzduchových bublin1x spojovací hadička ke zpětnému vedení paliva systému Delphi1x spojovací hadička ke zpětnému vedení paliva systému Siemens VDO2x spojovací hadička k piezo systému1x oboustranný mosazný kužel2x propojovací hadice pro instalaci testeru5x těsnicí kroužekBalení: kvalitní plastový kufřík

 

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Vstřikování
  • Katalogové číslo: 14138
  • EAN: 5901583514678
ASTA Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel - BOSCH
Tester piezo vstřikovačů Common Rail diesel – BOSCH, SIEMENS a DELPHI – ASTA
3804