Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Classic

15814 

Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Classic od této značky synX je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Classic výhodně za skvělou cenu 15814 Kč.

Katalogové číslo: 4043981115017 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Classic od známého dodavatele synX je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Přístroj na kontrolu synchronizace karburátorů nebo vstřikování paliva v motocyklech (tzv. synchrontester), s adaptéry a hadicemi, provoz na baterie, v tašce – synX ClassicPoužívá se při sladění – synchronizaci sacích traktů motoru (stejné otevírání škrticích klapek při přidání plynu – každý z válců následně nasává stejné množství pohonné směsi, motor má pak vyrovnaný a stabilní výkon). Určeno pro současné měření 2, 3 nebo 4 traktů (každý musí mít vlastní klapku).Umožňuje měření veličin: absolutní tlak, diferenční tlak – rozdíly tlaků v sacích traktech, minimální-maximální tlak, tlaková křivka – tlak v průběhu všech 4 taktů motoru, otáčky motoru.Rozlišení měření: graficky 1 mbar, zobrazení pomocí grafického displeje LCD.Přístroj má automatickou kalibraci. Snadná obsluha pomocí 4 tlačítek (výběr počtu válců, provozního režimu, tlumení a zapnutí/vypnutí).Možnost provozu se 3 bateriemi LR6 (Mignon, AA), NiMH nebo nabíjecími bateriemi NiCad.Kryt je odolný proti odstřikující vodě, přístroj má také gumovou ochranu proti nárazu.Model vhodný pro občasné použití v menších dílnách či domácích podmínkách.Balení obsahuje:- synchrontester synX Classic- 4 měřící hadice odolné vůči benzínu (vnitřní průměr 4 mm, jednotná délka 75 cm)Sada adaptérů:4 šroubovací trysky M5 pro hadice s vnitřním průměrem 4 mm4 šroubovací trysky M6 pro hadice s vnitřním průměrem 4 mm4 adaptéry pro trysky s průměrem hadice 4 mm (jednotná délka 8 cm)4 adaptéry pro trysky s průměrem hadice 5 mm (jednotná délka 8 cm)4 hadicové spojky 4 mm až 4 mm4 hadicové spojky 4 mm až 5 mm1 T-kus 4/4/4 mm1 T-kus 5/5/4 mm- krabice na příslušenství- sada baterií- návod k použití- taška pro přenášení a skladování

 

Další informace

  • Značka: synX
  • Kategorie: Vstřikování
  • Katalogové číslo: 16815
  • EAN: 4043981115017
synX Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek - synchrontester - synX Classic
Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Classic
15814