Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Profi Line

22580 

Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Profi Line od značky synX – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Profi Line zrovna teď v akci za 22580 Kč.

Katalogové číslo: 4043981115024 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Profi Line od naší známé značky synX je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Profesionální přístroj na kontrolu synchronizace karburátorů nebo vstřikování paliva v motocyklech (tzv. synchrontester), s vyhřívanými sondami a podsvíceným displejem, provoz na baterie, v kufříku – synX Profi LinePokročilá varianta, ideální pro časté a profi použití v profi servisech a motodílnách – diagnostika motorky je snadná a velmi rychlá.Používá se při sladění – synchronizaci sacích traktů motoru (stejné otevírání škrticích klapek při přidání plynu – každý z válců následně nasává stejné množství pohonné směsi, motor má pak vyrovnaný a stabilní výkon). Určeno pro současné měření 2, 3 nebo 4 traktů (každý musí mít vlastní klapku).Umožňuje měření veličin: Automatický režim (AutoRange + AutoZoom), diferenční tlak – rozdíly tlaků v sacích traktech ((400/200/100/50/25 mbar mezi trakty)), minimální-maximální tlak (dynamika tlaku), tlaková křivka – tlak v průběhu všech 4 taktů motoru, otáčky motoru.Funkce AutoRange +: Měřicí rozsah a rozlišení čidel se automaticky přepínají podle největšího rozdílu tlaků v jakýchkoliv dvou traktech-Funkce AutoZoom: Automatické nastavení rozmezí hodnot měření (postupným laděním je měření čím dál jemnější). Tímto způsobem lze čím dál lépe odhalovat i velmi drobné zbývající nepřesnosti v nastavení sání. Senzory jsou vyhřívané.Rozlišení měření: numericky 1 mbar, graficky 0,25 mbar (automatická kalibrace), displej je podsvícený.Nabíjení přes USB: stav baterie je možné průběžně monitorovat.Kryt je odolný proti odstřikující vodě, přístroj má také gumovou ochranu proti nárazu.Balení obsahuje:- synchrontester synX Profi Line- 4 měřící hadice odolné vůči benzínu (vnitřní průměr 4 mm, jednotná délka 75 cm)Sada adaptérů:4 šroubovací trysky M5 pro hadice s vnitřním průměrem 4 mm4 šroubovací trysky M6 pro hadice s vnitřním průměrem 4 mm4 adaptéry pro trysky s průměrem hadice 4 mm (jednotná délka 8 cm)4 adaptéry pro trysky s průměrem hadice 5 mm (jednotná délka 8 cm)4 hadicové spojky 4 mm x 4 mm4 hadicové spojky 4 mm x 5 mm1 T-kus 4/4/4 mm1 T-kus 5/5/4 mm- krabice na příslušenství- neklouzavý kryt na nádrž a sedlo, pro ideální polohu při čtení- síťový adaptér a připojovací kabel pro nabíjení baterie a baterii- kufr na přenášení a skladování

 

Další informace

  • Značka: synX
  • Kategorie: Vstřikování
  • Katalogové číslo: 16816
  • EAN: 4043981115024
synX Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek - synchrontester - synX Profi Line
Tester synchronizace karburátorů a vstřikování motorek – synchrontester – synX Profi Line
22580