Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) – Gaither

9668 

Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) – Gaither od značky s dlouholetou tradicí Gaither je nyní k dostání výhodně za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) – Gaither na našich stránkách za 9668 Kč.

Popis

Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) – Gaither od dodavatele se skvělou pověstí Gaither je k získání právě teď u nás za super cenu.

Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L)- patentovaný produkt vysoké kvality od firmy Gaither z USA – CERTIFIKÁT – pro odrážení patek pneumatik velkých nákladních automobilů, zemědělských a důlních strojů – „drážková“ dvojitá tryska rozvádí vzduch pro nejlepší možný zdvih patky – pozměněný design a lepší ergonomie – dvouplášťová tlaková nádoba (patent #8,752,604) – pro případy kdy se patky nedostávají do těsného kontaktu s ráfky – spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění – Evropská certifikace CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers) – Design a RAR systém v patentovém řízení, registrovaná obchodní značka Použití: Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připraveno k použití. Při huštění se vyústění válce tlakového děla nasměřuje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a bleskově se vypustí z 12-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu. Technické parametry: Hmotnost: 9,5 kg Max. pracovní tlak: 10 bar Objem zásobníku: 12 l

 

Další informace

  • Značka: Gaither
  • Kategorie: Tlaková děla > Pneuservisní nářadí
  • Katalogové číslo: 3544
  • EAN: 2992695009087
Gaither Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) - Gaither
Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) – Gaither
9668