Tlumičový olej Motorbike VS RACE, 1 litr – Liqui Moly

467 

Tlumičový olej Motorbike VS RACE, 1 litr – Liqui Moly od známého předního výrobce Liqui Moly je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Tlumičový olej Motorbike VS RACE, 1 litr – Liqui Moly nyní za 467 Kč.

Katalogové číslo: 4100420209727 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tlumičový olej Motorbike VS RACE, 1 litr – Liqui Moly od výrobce s mnohaletou tradicí Liqui Moly , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně.

Olej do zadních tlumičů moto vidlic, univerzální, láhev 1 litr – Liqui Moly MOTORBIKE VS RACE 20972Plně syntetický tlumičový olej s vynikajícími vlastnostmi. Brání vzniku nežádoucích usazenin, snižuje tření a opotřebení vnitřních komponent motocyklového zavěšení. Používá se v tlumičích motocyklů, mopedů a dalších jednostopých strojů při závodním a jinak náročném nasazení.Potlačuje pěnění hlavně za nejtvrdších provozních podmínek, je plně kompatibilní s těsněními.Unikátní složení oleje zajišťuje lepší pocit z kontaktu mezi pneumatikou a vozovkou. To zvyšuje potěšení z jízdy a její bezpečnost.

 

Další informace

  • Značka: Liqui Moly
  • Kategorie: Různé moto přípravky > Oleje > Motocyklové nářadí
  • Katalogové číslo: 16892
  • EAN: 4100420209727
Liqui Moly Tlumičový olej Motorbike VS RACE
Tlumičový olej Motorbike VS RACE, 1 litr – Liqui Moly
467