TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem

991 

TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem od známé kvalitní značky CUB je k dostání za výborné peníze. Udělejte si radost nákupem u nás online. TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem výhodně za cenu 991 Kč.

Popis

TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem od této skvělé značky CUB je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Senzor systému TPMS – výměnný elektronický snímač tlaku v pneumatice, programovatelný, pro ALU i plechové disky – CUB EUFrekvence dle evropské normy 433 MHz, u většiny vozidel se senzor automaticky načte po ujetí cca 10 km.Dlouhá životnost: deklarovaná výdrž baterie SONY je min. 5-7 let, kvalitní hliníkový ventilek pro ALU kola dodávaný v sadě vydrží po celou dobu funkčnosti baterie. Testováno s opravnými sadami na pneumatiky – senzor se ani při jejich použití nepoškodí.Utahovací moment převlečné matice ventilu: 4 NmUtahovací moment šroubku: 2 NmV případě, že je vozidlo systémem TPMS (Tire Pressure Monitoring System – systém monitorování tlaku v pneumatikách) vybaveno, musí být funkční. Pokud systém nefunguje, auto neprojde STK, řidiči navíc hrozí postih ze strany policie nebo pojišťoven, a to i v případě nezaviněných nehod.

 

Další informace

  • Značka: CUB
  • Kategorie: TPMS senzory a ventily
  • Katalogové číslo: 16205
  • EAN: 2990381026929
CUB TPMS senzor CUB EU 433 MHz
TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem
991