Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3, 50l

6308 

Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3, 50l od známého dodavatele MDtools , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3, 50l výhodně za skvělou cenu 6308 Kč.

Katalogové číslo: 2990381013776 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3, 50l od výrobce s dlouholetou historií MDtools je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

C-H-CLEAN 3 Uhlovodíkový čisticí a odmašťovací přípravekIII. třída hořlavostiC-H-CLEAN3 je organický lehký uhlovodíkový přípravek. Neobsahuje halogenované uhlovodíky, obsah aromatických látek je pod 0,1 %. Dále neobsahuje PTBB, PCB a PCT a proto je hodnocen jako vhodný produkt z hlediska životního prostředí. Je neagresivní proti nátěrům a umělým hmotám. Přípravek je téměř bez zápachu, nezatěžuje pracovní prostředí !!! Hodí se jako náhrada chlorovaných uhlovodíků typu perchloretylen, ale nelze jej aplikovat v parách. Používá se v neředěném stavu. S vodou se neslučuje a tvoří ostré rozhraní. Odpařuje se beze zbytku. Je nepolární což znamená, že po jeho aplikace je povrh chráněn proti vzdušné vlhkosti po dobu 24 až 48 hod. podle typu skladování. Protože se jedná o uhlovodíkový přípravek, je vhodný pro různé jakosti materiálů od ocelí až po barevné kovy a jejich slitiny, sklo, plasty. Velmi dobře rozpouští živočišné, rostlinné a minerální tuky a oleje. Odplavuje mechanické nečistoty včetně měkkých typů karbonů. C-H-CLEAN3, je přípravek, který díky svým vlastnostem se hojně používá v ekologických mycích stolech, v automatických odmašťovacích zařízeních, lakovacích linkách, ultrazvucích atd. Aplikujeme jej i na hrubé vrstvy nečistot, které jsou postupně rozpouštěny a odplavovány. Mezi další možnosti využití patří, díky své elektrické nevodivosti, čištění elektromotorů. Odpařuje se beze zbytku čehož se z výhodou využívá.Nanáší se štětcem nebo nízkotlakým postřikem, ponorem, případně se aplikuje ve spreji. Tento přípravek je možno použít i v ultrazvukových vanách. dokonalé odmaštění za dobrou cenumožnost použití v uzavřených prostorách – dílnách, poněvadž přípravek je téměř bez zápachuodmašťování bez ohřevu lázně – úspora energieZajišťujeme odvoz a likvidaci použité náplně – včetně vystavení dokladu. Cena je zahrnuta v nákupní ceně odmašťovadla.-Technická dataSkupenství (při 200oC): kapalné Barva: čiráZápach: charakteristickýBod varu/destilační rozsah(0oC): 190 +_5Bod tání(0oC) pod – 20Bod vzplanutí (0oC): 65Zápalná teplota (0oC): 200Kapalina se dodává v 50ti litrovém plastovém barelu.

 

Další informace

  • Značka: MDtools
  • Kategorie: Ostatní autochemie > Mycí stoly > Mycí a čistící technika > Autochemie
  • Katalogové číslo: 4260
  • EAN: 2990381013776
MDtools Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3
Uhlovodíková čistící kapalina do mycího stolu C-H Clean 3, 50l
6308