Vana záchytná na olej, s roštem – ASTA

9374

Vana záchytná na olej, s roštem – ASTA od skvělé a známé značky ASTA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Vana záchytná na olej, s roštem – ASTA výhodně za cenu 9374 Kč.

Katalogové číslo: 5903246526820 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Vana záchytná na olej, s roštem – ASTA od našeho známého výrobce ASTA je právě teď za super cenu.

Záchytná vana – jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/GPoužívá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.Kvalitní produkt: vyrobeno z ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.Rozměry:Délka: 1200 mmŠířka: 800 mmVýška: 230 mm

Další informace

  • Značka: ASTA
  • Kategorie: Záchytné vany
  • Katalogové číslo: 15778
  • EAN: 5903246526820
ASTA Vana záchytná na olej
9374