Vazelína ve spreji 400ml – Cartechnic

153 

Vazelína ve spreji 400ml – Cartechnic od společnosti s výborným jménem Cartechnic lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Vazelína ve spreji 400ml – Cartechnic – nyní pořídíte za super cenu 153 Kč.

Katalogové číslo: 4027289006208 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vazelína ve spreji 400ml – Cartechnic od značky s dlouholetou tradicí Cartechnic , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte.

Přilnavý mazací tuk pro mazání kloubů dveří nebo mechanismů bezpečnostních pásů. Při opravách tlumičů, stabil?zátorů, otočných čepů, náprav a spojovacích tyčí.Dlouhodobě přilnavý mazací prostředek odolný proti vysokým teplotám. Promazává díly, které bývají vystavené vysokému tlaku, rázím a vybracím. Okamžité odpaření rozpouštědla se stará o rychlé a silné přilnutí ke kovu. Je dostatečně tekutý, a proto se dostane i na těžce dostupná místá. Obsahuje moderní přísady na ochranu před opotřebení. Je odolný proti stříkající a slané vodě. Obsah 0,4lVlastnosti:Odolný proti vysokým teplotámOkamžité odpaření rozpouštědlaOdolný proti stříkající a slané voděNeobsahuje silikon, pryskyřici ani kyselinyAntikorozní ochrana

 

Další informace

  • Značka: Cartechnic
  • Kategorie: Ostatní autochemie > Exteriér > Autochemie
  • Katalogové číslo: 4484
  • EAN: 4027289006208
Cartechnic Vazelína ve spreji 400ml - Cartechnic
Vazelína ve spreji 400ml – Cartechnic
153