Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic

907 

Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic od známého výrobce Einhell je k dostání online za výhodnout cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic aktuálně v akci od 907 Kč.

Katalogové číslo: 4006825616217 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic od dodavatele s dobrým jménem Einhell je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Laserová rovnováha TC-LL 1 kombinuje konvenční vodováhu s čárovým laserem. Promítá laserové čáry, které jsou přesně vodorovné, svislé nebo úhlopříčné. Kompaktní laserová vodováha se vejde snadno do kapsy, a tak ji máte stále při ruce. Podobně jako konvenční vodováha má i TC – LL1 dvě trubičky s bublinkou, které může domácí kutil použít k promítání vodorovné, svislé nebo úhlopříčné laserové čáry na stěnu s přesností +/- 0,5 mm / m. Laserová vodováha TC – LL1 promítá laserové čáry až do vzdálenosti 5 m a laserový bod až do vzdálenosti 20 m. – vodorovná laserová čára a bod- svislá laserová čára a bod- úhlopříčná laserová čára a bod- běžná vodováha- měkký úchop- včetně flexibilní nástěnné podpěry

 

Další informace

  • Značka: Einhell
  • Kategorie: Vodováhy > Měřidla
  • Katalogové číslo: 15883
  • EAN: 4006825616217
Einhell Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic
Vodováha laserová TC-LL 1 Einhell Classic
907