Vodováhy profilové, různé délky – SOLA AZB

526 

Vodováhy profilové, různé délky – SOLA AZB od kvalitního výrobce SOLA je pro vás pro vás právě dnes v akci. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Vodováhy profilové, různé délky – SOLA AZB v akci za cenu 526 Kč.

Popis

Vodováhy profilové, různé délky – SOLA AZB od této skvělé značky SOLA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Profilové vodováhy různých délek, se 2 libelami pro vodorovné (horizontální) a kolmé (vertikální) měření, hliníkové – SOLA AZBVysoce přesný typ vodní váhy pro měření ve standardní i obrácené poloze. Patentované libely SOLA FOCUS umožňují rychlejší a přesnější odečítání hodnot. Jsou vyrobeny z nerozbitného akrylového skla se zvětšovací čočkou (+20 %), mají 30letou záruku na těsnost.Dobrá čitelnost i za šera díky optimalizovanému svítivému povrchu.Bytelné provedení: pevný hliníkový profil, protinárazové koncovky.V nabídce jsou různé délky: kratší se hodí pro měření menších ploch, delší varianty jsou vhodné např. pro vyměřování dlouhých konstrukcí v průmyslu, na stavbách atd. Technické parametry (společné pro všechny varianty):- rozměr (průřez): 49 x 23 mm- materiál: hliník- povrch: – eloxovaný- barva: stříbrná- hmotnost profilu: 590 g/m- tolerance měření ve standardní poloze: 0.50 mm/m (0.029°)- tolerance měření v obrácené poloze: 0.75 mm/m (0.043°)- počet horizontálních libel: 1- počet vertikálních libel: 1

 

Další informace

  • Značka: SOLA
  • Kategorie: Vodováhy > Měřidla
  • Katalogové číslo: 16239
  • EAN:
SOLA Vodováhy profilové
Vodováhy profilové, různé délky – SOLA AZB
526