Vytahovací kleště s můstkem DL-5

1226 

Vytahovací kleště s můstkem DL-5 od společnosti s předním postavením na trhu Hammer je u nás za výhodnou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Vytahovací kleště s můstkem DL-5 na našich stránkách za 1226 Kč.

Popis

Vytahovací kleště s můstkem DL-5 od dodavatele s dlouholetou historií Hammer – produkt u nás seženete právě teď za super cenu.

Vytahovací kleště se 2 opěrkami a vytahovacím mechanismem na plastové vytahovací adaptéry pro odstraňování promáčklin karosérií.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnějšíspeciální vytahovací kleště se 2 opěrkami (80 x 40 mm) a mechanismem pro uchycení nalepených plastových vytahovacích adaptérů a jejich vytahování v rámci vyrovnání důlků a promáčklin karosériísnadné, přesné, citlivé ovládání vytahování plechu pomocí nastavitelného klešťového mechanismuzahnutý imbus klíč pro nastavení obou opěrek je součástí dodávkyrozsah vnějšího stranového nastavení opěrek 100 – 185 mmrozměry 200 x 80 x 170 mmhmotnost 222 gprofesionální kvalita 

 

Další informace

  • Značka: Hammer
  • Kategorie: Vytahovací můstky a páky > Oprava promáčklin – PDR > Karosářské nářadí
  • Katalogové číslo: 16028
  • EAN: 8596386518946
Hammer Vytahovací kleště s můstkem DL-5
Vytahovací kleště s můstkem DL-5
1226